...

Narození dítěte je velmi očekávaná a pozitivní událost.  Co s ní souvisí, to je nutnost nákupu potřebné výbavy. V tomto ohledu můžete jít buď cestou klasiky, nebo skutečné originality. A pokud vás více zajímá druhá možnost, potom vsaďte na kočárky Bugaboo. Ty jsou na našem trhu spojeny s kvalitou, špičkovými materiály, ale i zajímavým designem. V minulosti tak vznikala řada zajímavých spojení, kdy se značka Bugaboo spojila s celou řadou zajímavých jmen, jako byl módní dům Missoni,návrhář Marc Jacobs, neboi známý umělec Andy Warhol.

Unikátní designová cesta pokračuje

bugaboo-bee-3-van-gogh (1)A právě tato unikátní cesta spojená se známými jmény ze světa módy a umění pokračuje. Ukázkou je poslední počin v tomto odvětví, a to kočárek Bugaboo Van Gogh. Jak už napovídá sám název, jde o designový model, který je spojený právě s malířem Vincentem van Goghem a jeho unikátními díly. Pokud budeme konkrétnější, je třeba říci, že do 2 dnů od představení této kolekce byla kompletně vyprodána. A to jasně svědčí právě o úspěchu tohoto modelu a o tom, že se jedná o něco skutečně unikátního. A pokud se o tom také chcete přesvědčit, najdete ho pod spojením Bugaboo Bee³ + Van Gogh.

Špičková kvalita a dokonalý vzhled

Samozřejmě ani u tohoto modelu společnost nijak nesnižuje ze svých nároků na prvotřídní konstrukci a moderní materiály. Ukázkou může být i to, že byl použit zcela nový typ látky. Dále se můžete těšit na koženou rukojeť, ale také praktické černý nákupní koš. A kde tento model Bugaboo Bee koupit? Samozřejmě online, a to na eshopu MyBabyStore. V současné době eshop však přijímá jen předobjednávky, jelikož první kolekce byla do dvou dnů vyprodána. Ten doporučujeme navštívit i v případě, kdy hledáte kolekci standardní, tedy klasickou. I ta má v daném směru rozhodně co nabídnout. Chcete-li pro své narozené miminko opravdu to nejlepší, je tato značka kočárků volbou, se kterou chybu rozhodně neuděláte.