...

Nejenom děti si rádi hrají, ale v posledních letech si i dospělí zvykli na to, používat stále více nových hraček, a to hlavně při svých intimních hrátkách. A není se čemu divit, jelikož tato oblast trhu je již několik let na vzestupu, a tak je rozhodně z čeho vybírat. A pokud máte několik tipů, co by mohlo být skutečně tím pravým, co vy s vaším partnerem nebo partnerkou využijete, podívejte se nejprve na web Lascivni.cz. Pokud zahodíte stud, můžete si v klidu přečíst třeba objektivní recenze různých hraček, které dokážou vaše sexuální hrátky posunout o úroveň výše. Stejně tak se dozvíte, kterým hračkám a pomůckám se raději vyhnout.

Lechtivé recenze

Při čtení si můžete být stoprocentně jisti, že všechny erotické pomůcky byly skutečně otestovány, a tak pokud je daná recenze pozitivní, rozhodně přinesou požadovanou rozkoš i do vaší ložnice. A pokud se vám daný web zalíbí, rozhodně zjistíte, že se nezabývá pouze recenzemi, ale i dalšími tématy, které se erotiky a sexu samozřejmě dotýkají. Tato oblast totiž již dávno není tabu, a mnoho lidí se tak o ni stále zajímá. Pokud jste na to stejně, může se vám nesmírně hodit třeba slovníček pojmů, které souvisejí s oblastí erotiky. Zatímco pojmy jako Fisting, Handjob či Blowjob většina lidí zná, určitě váz může zajímat, co znamená třeba Ball busting, Dipping, nebo Vorarefílie. A k těmto přidejte několik desítek dalších, neméně zajímavých pojmů.

Kromě toho vám web nabídne také řadu zajímavých reportáží z akcí, které se sexu a erotiky týkají. Stejně, jako dochází ke křtění knih nebo hudebních desek, křtí se také eriótické pomůcky. A o jednom takovém si můžete také přečíst. Křtili se totiž venušiny kuličky, které navrhla designérka Anna Marešová.

Foto: Lascivní.cz