...

Jít si koupit obyčejnou řasenku nebo tužku na oči do drogerie může být i otázkou několika desítek minut. Nejde o časovou náročnost nalezení oddělení dekorativní kosmetiky, ale zejména o zorientování se ve všech možných i nemožných značkách dekorativní kosmetiky. Najít kvalitu za přijatelnou cenu je běh na dlouhou trať. Ten si můžete výrazně zkrátit, když rovnou budete vybírat v regále označeného kosmetika Gabriella Salvete.

Tradice, kvalita a oblíbenost

2066Tato kosmetická značka je už mnoho let zavedeným výrobcem dekorativní kosmetiky, který si zakládá na vysoké kvalitě výrobků a přijatelných cenách. Pro většinové procento všech žen se jedná o značku ideál. Takže když už nakupovat šminky, tak právě tady. Mezi stěžejní a nejprodávanější výrobky od této značky patří bezesporu make-upy Gabriella Salvete. Své místo mezi zákazníky si získal velmi oblíbený make-up Excellent Cover od Gabrielly Salvete. Svou jemností, lehce krycím podkladem, prodyšnými vlastnostmi a odolností proti doteku se rychle vyšvihnul na přední příčky. Velký a pozitivní ohlas byl zaznamenán také po uvedení na trh make-upu Matte od Gabrielly Salvete. Zákazníci především oceňovali jemnou texturu a zmatňující účinky zejména v problematických zónách. Navíc obsahuje výtažky z bílého čaje a ženšenu, které napomáhají zachovat přirozený a svěží vzhled celý den. Aby bylo docíleno maximálního efektu a dlouhotrvajícího vzhledu vašeho make-upu, rozhodně byste jej měli zafixovat hydratačním bronzovým pudrem Gabriella Salvete s ochranným faktorem SPF 15, který nejenom že vaší pleti dodá šmrncovní opálení, jako byste se právě vrátila z dovolené na Kanárech, ale navíc bude vaši pleť chránit před škodlivými vnějšími faktory. Navíc je tento bronzový pudr balen v elegantním pouzdře se zrcátkem a houbičkou, abyste jej mohla použít kdykoliv a kdekoliv. V případě, že máte svého vlastního opálení dostatek, je právě pro vás ideální minerální pudr Gabriella Salvete, který obsahuje vitamín E a minerály ametyst a turmalin, které zabraňují ucpávání vašich pórů.

Kromě kvalitních a velmi oblíbených make-upů a pudrů patří mezi výrobky, které se často objevují v nákupních koších také rtěnky Gabriella Salvete a lesky na rty Gabriella Salvete. Pokud sledujete módní trendy nejen v oblékání ale také v líčení, zřejmě dobře víte, že velmi oblíbeným odstínem nejen u celebrit je rtěnka v rudém odstínu, která se vrací k nadčasovým sedmdesátým létům. Byl by hřích, kdyby takovýto módní hit nenabízela i značka Gabriella Salvete. Konkrétně se jedná o rtěnku Dolcezza Lipstick, která v této řadě nabízí nejen svůdně rudý, ale i mnohé další zajímavé odstíny. Za zmínku stojí také Gabriella Salvete oční stíny, které doladí celkový dojem z make-upu. Dekorativní kosmetika Gabriella Salveteje celkově jednou z nejoblíbenějších a nejkvalitnějších dekorativních kosmetik na našem trhu. Pokud ji ještě nemáte doma, rozhodně byste to měla co nejdříve napravit.