...

Chystáte se na rekonstrukci Vaší domácnosti a rádi byste si pořídili kvalitní podlahu do obývacího pokoje? Laminátové podlahy hned vedle třívrstvých podlah a podlah z masivního dřeva představují velmi oblíbený typ podlahy. Své velké oblíbenosti se těší zejména pro svou vysokou odolnost a snadnou údržbu povrchu. Laminátové podlahy umí ve většině případů skvěle napodobit skutečnou dřevěnou podlahu.

Quick-Step podlahy, které najdete také v nabídkovém katalogu společnosti Keramika Soukup, jsou vyhotoveny, jak v moderním, tak tradičním stylu. Jedinečně se přizpůsobí jakémukoliv vybavení. Tento typ laminátové podlahy je možné si vybrat z velkého výběru rozměrů prken, různých typů designů dřeva i z nejrůznějších barev. Podlahy Quick – Step disponují dvaceti pěti letou zárukou.U Keramiky Soukup si můžete podlahy Quick – Step objednat buď jako laminátové podlahy, nebo dřevěné podlahy.  V nabídce najdete rovněž vinylové podlahy. U Keramiky Soukup si určitě na této webové adrese www.keramikasoukup.cz/katalog/kuchynske-obklady vyberete vybavení svých snů. Laminátové podlahy nachází své uplatnění ve většině případů v interiérech obývacích pokojů a chodeb. Naopak se nedoporučuje laminátové podlahy pokládat do kuchyní nebo koupelen, kde dochází k velmi častému kontaktu s vodou.

Keramika Soukup ovšem není jen odborníkem na prodej podlah, ale také dlažbu do kuchyně. Toužíte-li po prakticky zařízené kuchyni, pak Vás určitě nezklame značka Peronda. Naopak do moderně laděné domácnosti se skvěle hodí dlažba značky Ecoceramic.