...

Každý se mnou bude souhlasit, že vyhledat tu nejlevnější cenu na internetu za dané zboží může být někdy pěkná dřina. Ne každý prodejce má zboží skladem a i když má zrovna nízkou cenu jeho eshop vypadá podezřele. Proto je fajn, když pro své hledání na internetu a srovnání zboží použijete srovnávač cen. Těch je již na internetu také poměrně dost, ale jsou zde stále nové, neovlivněné reklamou, kde najdete zboží a především eshopy, které se do velkých vyhledávačů nedostanou. Takovým vyhledávačem může být například i Zaza.cz, která je velmi milým srovnávačem cen, kde je vše řazeno podle kategorií a obsah je velmi bohatý. Namátkou jsem si zkusil najít MP3 přehrávač a našel jsem jich skutečně velké množství různých druků v cenách již od 200 korun českých.

 

Srovnání cen i zážitků

Zaza však není jek tak obyčejným vyhledávačem zboží. Umí totiž kromě porovnání cen zboží vytvořit porovnání cen dárkových zážitků. Zážitkových dárků jako je třeba let balónem, jízda v porsche, čokoládová masáž, jízda na Segway a mnoho a mnoho dalších zážitků je plný internet a je opět třeba srovnávat ceny a dobře vybírat.  O zážitkových dárcích Cenový srovnávač Zazapsal i známý internetový portál idnes.cz.  Ale zpět k porovnání cen. Když jsem psal, že kategorií je zde mnoho, tak bych rád upozornil aspoň na některé například Knihy, hudba a filmy. Tato kategorie není tak vyhledávaná jako například elektronika, a přesto i zde se vyplatí vyhledávač použít. Další zajímavou kategorií zrovna nyní na jaře může být Nářadí a zahrada.

Tato stručná kategorie v sobě ukrývá srovnání mnoha druhů zboží od řetězových pil, sekaček drtičů až po bazény. I zde můžete najít poměrně velké rozdíly cen a ušetřit tak za vaše nákupy. Ušetřit můžete i v zajímavé internetové nákupní galerii kukačka.cz, kde koupíte vše potřebné pro dům a zahradu, volný čas nebo své domácí mazlíčky. Mimo jiné zde vyberete i vhodné dárky pro vaše blízké. Velká výhoda je ta, že vše potřebné nakoupíte „pod jednou střechou“ a nemusíte hledat další internetové obchody. Díky využití služeb Zásilkovna a Heureka Point budete mít balíčřek doručen vždy co nejblíže k vašemu bydlišti a to v co nejkratším možném čase.