...

Je pravdou, že klasických šperků najdeme na našem trhu tisíce. Ne každý ale chce jít nutně pouze touto cestou, jelikož jsou lidé, kteří hledají originalitu, jedinečnost a třeba i příběh, který za daným šperkem stojí. A přesně takové jsou i šperky Polomio, za kterými stojí šperkař a designer David Lomos. Právě on se rozhodl založit tuto v současné době unikátní značku, která se pyšní i tím, že veškeré šperky jsou vyráběny výhradně v České republice. To vše navíc s jistotou skutečné originality co do vzhledu konkrétní varianty.

Co vám může značka nabídnout?

Co vás jako budoucí zákazníky samozřejmě bude zajímat nejvíce, to je sortiment, který vám je k dispozici. V tomto směru můžete jít cestou klasiky a zvolit dokonalé náušnice, ale stejně tak i náhrdelníky, nebo celé soupravy. Rozhodně ale zaujmou také prsteny, které kombinují nejenom prvotřídní materiály, ale i dokonale broušené kameny, které s inovátorským designem a provedením dokonale korespondují.

Ideální i pro vaši svatbu

Ne vždy ale musíte šperk Polomio koupit jako běžný dárek, nebo pozornost. Davidovo umění totiž můžete využít ve chvíli, kdy chcete svou partnerku ohromit něčím jedinečným a požádat ji o ruku. V takovém případě vás nadchne sortiment, kterým jsou zásnubní prsteny, ale stejně tak i snubní prsteny, které se tak stanou dokonalým symbolem vaší neutuchající a doživotní lásky. Díky tomu bude i vaše svatba dokonalá.

Proč tyto šperky?

Několik důvodů spojených s jedinečností a kvalitou jsme již zmínili. Stejně tak je tento typ šperků vhodný i v případě, kdy hledáte skutečně něco originálního, co může být vyrobeno doslova na míru pro vás. Daný šperk tak bude nejenom symbolem dokonalosti, ale i symbolem toho, že nikdo jiný na celém světě nebude nosit stejný. I to vám může David Lomos a tým jeho zkušených šperkařů nabídnout.