...

Krásný a zdravý chrup je nejen potřebný pro komfortní příjem potravy, ale je i naší vizitkou. Zářivý úsměv o nás ledasco prozradí. Ne všichni ho ale mají daný darem od boha. Trápí vás vysoká kazivost zubů? Krvácí vám dásně? Bojujete se začínající paradentózou? Nebo jste přišli o zuby kvůli nepříjemnému zranění? Dnešní úroveň stomatologie nabízí různá konstruktivní řešení od implantologie až po endodoncii. Jaký zákrok je pro vás tím nejlepším řešením?

Záchovná stomatologie – záchrana číslo jedna

Používá se pro opravu defektů, fraktur i kazů a k zachování vašich zubů. Základem jsou fotokompozitivní materiály s molekulární vazbou k dentinu a sklovině. Jakkoli to zní složitě, je toto ošetření vůči pacientovi citlivé a bere si za cíl ozdravit, ponechat přirozený vzhled a odolnost jeho chrupu. Zubní ordinace Kvalident v Praze 2 touto metodou léčí i sekundární kazy a kořenové kanálky. Hermeticky a důkladně vyplněné kanálky jsou jedinou dlouhodobou zárukou ozdraveného zubu.

Zubní implantáty ze spolehlivých materiálů

Když není vyhnutí a jedinou možnou variantou pro vás jsou zubní implantáty, volte mezi osvědčenými výrobci, kteří jsou prověřeni mnoha klinickými zkušenostmi. Soukromá zubní ordinace v Praze nabízí implantáty od předních výrobců. Na výběr máte dentální implantáty od Alpha-Bio Tec, Straumann nebo Nobel Biocare. Díky širšímu výběru vám zubař z Kvalident poskytne komplexní řešení vyhovující vašemu stavu dásní i vašim finančním možnostem.

Operační zákroky a implementování nového zubu, nebo celého chrupu jsou náročným procesem z několika hledisek. Výše zmínění výrobci jsou však zárukou, že vaše tělo se velice rychle s implantáty ztotožní a vy se tak brzy po operaci zotavíte. Pražská zubní ordinace vás navíc procesem provede krok za krokem. Oceníte jejich vstřícný přístup, široké spektrum služeb, milý a profesionální personál, uvolňující a uklidňující atmosféru. Návštěva u zubaře je nepříjemná, ale návštěva Kvalident se stane radostnou událostí, na kterou se budou těšit nejen vaše zuby.