Zdraví, Životní styl

30ti denní výzva – pojďme cvičit

Doposud na našem blogu, který je věnován ženám publikovaly své příspěvky jen naše redaktorky. Nyní je čas také na jeden mužský příspěvek.

Ani bych nevěřil, že bych mohl já, chlap napsat takový příspěvek, který se týká štíhlé linie a hubnutí, no budiž, snad za to nebudu kamenován a ještě hůř snad si pak nebudu připadat jako metrosexuál. Ale moje kamarádka má program 30ti denní výzva a já bych vás s nim rád seznámil. Na úvod ještě dodávám, že toto není PR článek, kdy bych za reklamu dostal zaplaceno, ale přijde mi to jako dost zajímavé a proto se o to dělím v tomto článku.

30ti denní výzva

Tento projekt vymyslela moje kamarádka vizážistka Marika, která byla na měsíc v Americe.  Znáte to, strava ne moc zdravá a kila jdou nahoru. Po návratu z Ameriky se Marika začala věnovat profesionálně cvičení (nevím přesně jakému) a nyní chodí do školy, aby mohla trenérkou se státi. Vymyslela řadu cviků, které vám zaručeně po 30 dnech přinesou výsledky. Natočila již několik videí, které sdílíme v tomto článku, podle kterých můžete cvičit. 30ti denní výzva má také svou facebookovou stránku, vlastní You Tube video kanál a stránky jsou již v přípravě. Redakce TV Prima dokonce natočila s Marikou reportáž ohledně 30ti denní výzvy.

Ohlasy okolí

Drtivá většina ohlasů je velmi kladných. 3 tisíce návštěv na stránce této výzvy hovoří jasně. Marika boduje a 30ti denní výzva, která je nejen pro ženy ale i muže se stává velmi úspěšnou. Samozřejmě najdou se i negativní hlasy, které křičí, že Marika cviky kopíruje od zahraniční cvičitelky. Inu, mohlo by se i stát, ale vzhledem k tomu, že ji Marika nezná lze předpokládat spíše, že cviky jsou prostě všeobecně známé.

Instruktážní video 30 ti denní výzva

Na instruktážním videu Marika cviky předvádí pomalu a informuje, jak správně cvik provádět. Je dobré se na toto video podívat předtím, než si pustíte první cviky „naostro“ A hlavně, žádné ulejvání, začnete hned dnes, ne až zítra!

Cvičení jedna – jedeme na ostro

30ti denní výzva je založena na každodenním cvičení. Tak neváhejte a pusťte se  do toho. Marika jede jeden cvik za druhým, ale nebojte se, pořádně se vydýcháte a aktivně si odpočinete.

S 30ti denní výzvou do Itálie

Jestliže máte rádi kolektiv, sluníčko a cvičení jste ideální kandidát/ka na výlet do Itálie, kde již 30ti denní výzva byla a podle všech účastněních to bylo super. Kromě cvičení si užijete legraci, koupání, nakupování, výlety, dobré jídlo. Podívejte se na video z jednoho takového výletu do Itálie.

Ať jdou kila dolů

I když jsem chlap nemám rád, když mi roste pupek. Pivo nepiju, ale mé stravovací návyky by asi neocenil žádný lékař. A tak se pustím sám do tohoto cvičení a doufám, že stejně jako už jiní přede mnou udělám pokrok a kila půjdou dolů. To stejné přeji všem, kdo se rozhodnou 30ti denní výzvu vyzkoušet. A Marice přeji vytrvalost v tom co dělá 🙂

Mohlo by zaujmout...

4 Comments

 1. Katka says:

  Krásně napsaný článek.
  Super 30 denní výzva, kterou cvičím každý den.
  Moc děkuji za tyto stránky 🙂
  Přeji hodně štěstí.
  Katka

  1. Kája says:

   Moc děkujeme 🙂

 2. Andýsek says:

  moc dobré,mám jednu za sebou a super.díky a navíc se těším na dovču.

 3. Petra says:

  Holky díky moc za video a tip jak cvičit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × 2 =