Krása

Bio kosmetika a 2 přípravky, které musíte vyzkoušet

„Bio“ spousta lidí vnímá jako synonymum pro „předražené“. Víte však, za co si u takových výrobků připlácíte? V případě bio kosmetiky zejména za přírodní složení šetrné k pokožce a recyklovatelné obaly, jež tolik nezatěžují planetu.

Na světě je spousta lidí, kteří nesnesou libovolnou kosmetiku. Musí si vybírat, protože mnohé krémy nebo i šampony jim způsobují alergické reakce, začervenalou kůži, svědění apod. Ti vítají přírodní produkty s velkým nadšením. Nicméně i všichni ostatní, kteří problémy nemají, by o bio kosmetice měli uvažovat. Přírodní složení totiž dokáže divy.

Začínáte s přírodní kosmetikou? Zkuste tyto 2 věci

Jestliže jsou pro vás bylinné či bambusové výrobky něčím úplně neprozkoumaným, zkuste pro začátek následující kosmetické přípravky. Pro všechny platí jediné: Nenechte se otrávit prvním dojmem. Jsou totiž jiné, ale po pár použitích zjistíte, že přesně to, co vám na začátku vadilo, je vlastně přínosem.

1. Přírodní zubní pasta

Máte citlivé dásně? Přírodní zubní pasta je řešením! Přírodní pasty tolik nepění, nebuďte z toho vyděšení. Dokonce ani nemusí být v klasické tubě, prodávají se třeba ve skleněných dózičkách – mrkněte na zubní pasty Ben&Anna. Bio pasty jsou však velmi jemné a krásně voní, rozdíl poznáte hned při prvním čištění.

2. Tuhý šampon

Hodně se vám mastí vlasy, jsou suché a bez lesku? Místo klasických šamponů vsaďte na ten tuhý. Prvních pár umytí bude šílených, vlasy se vám možná po umytí budou zdát ještě mastnější než před ním, ale vydržte. Po pár pokusech se vše obrátí a vlasy budou najednou hebčí, lesklejší, zdravější. Za zkoušku stojí například tuhý šampon Navia. Malé balení o hmotnosti 25 g stojí stovku, takže je ideální na vyzkoušení.

Prozkoumejte další bio kosmetiku

Výše uvedené produkty pořídíte v e-shopu Greenmat.cz. Ten přišel na český trh s myšlenkou prodávat pouze produkty šetrné k naší planetě a životnímu prostředí. Ochrana přírody je pro něj důležitá, a tak jde příkladem. Zásilky balí do krabic, jež byly jednou použité, místo klasické lepicí pásky používá papírovou pásku a jiné recyklovatelné materiály. Mimochodem, prodává také roušky a antibakteriální gely. Prohlédněte si sortiment a dejte šanci bio kosmetice!

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × five =