Podnikání

BIO nádobí šetří životní prostředí, tak zapomeňte na to plastové

V současné době si některé firmy, ba dokonce i soukromníci, nedokážou představit každodenní fungování bez potravinářských obalů. Zatímco jednou potřebují papírové ubrousky, podruhé zase balicí papír či potravinovou folii. Pokud navíc pořádáte nějakou společenskou akci, rozhodně je mnohem přijatelnější sáhnout po jednorázovém nádobí, než si nechat rozbít porcelánové talíře a klasické sklenky. Sortiment je poměrně široký, a tak máte z čeho vybírat.

Jestliže patříte mezi ekologicky smýšlející jedince, zřejmě vám plastové nádobí nic neříká. Existuje naštěstí alternativa v podobě BIO nádobí, o němž se v následujících řádcích trochu rozepíšeme.

BIO nádobí a příbory

V podstatě nezáleží na tom, zda plánujete oslavu narozenin na zahradě, grilování s rodinou nebo společenskou firemní akci, bez jednorázového nádobí se jednoznačně neobejdete. BIO nádobí je naprosto šetrné k přírodě, což oceníte nejen vy, ale také ti, kteří budou jídlo jíst z ekologicky vyrobených talířů.

Pravděpodobně se ptáte, z jakých materiálů je takové BIO nádobí vyrobeno. Používá se cukrová třtina i dřevo. Možností je opravdu spousta. Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost takových produktů. BIO nádobí je od toho klasického plastového rozdílné v tom, že jeho likvidace neškodí planetě a přírodě.

Kdo BIO nádobí prodává?

Jestliže hledáte firmu, která nabízí BIO příbory, kelímky, talíře i brčka, obraťte se na společnost Jarico. Vstoupila na trh v roce 1994 a od počátku své existence se specializuje nejen na nádobí, ale také na hygienické a čisticí prostředky. Dále v jejím produktovém portfoliu najdete dárkové a průmyslové obaly, BIO obaly a spoustu dalších věcí, které nacházejí uplatnění v běžném životě.

Začněte si vážit přírody a kupujte pouze BIO obalový materiál.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × five =