Bydlení v Dolních Počernicích
Domov, Nezařazené

Bydlete stylově v Praze

Každý řeší bydlení po svém. Někdo dává přednost drahému podnájmu, kde platí téměř stejnou částku jako za hypotéku jen s jedním dost podstatným rozdílem. Byt nebo dům v kterém bydlíte nikdy nebude váš a dříve nebo později vás majitel požádá o uvolnění bytu. A na řadě je pak další stěhování. Další možnou variantou je koupit starší byt, třeba před rekonstrukcí. Je to sice řešení, ale do bytu se není možné v podstatě nastěhovat hned, a tak to otázku nového bydlení moc neřeší.

Bydlete stylově třeba v Dolních Počernicích

Tak třeba velmi oblíbená lokalita jsou Dolní Počernice, které jsou velmi dostupné, neboť na pražský Černý Most je to jen pár minut jízdy. Tato lokalita se navíc stala synonymem pro kvalitní a moderní bydlení. Nové byty Dolní Počernice nabízejí vysoký standard bydlení podle nejnovějších trendů. Současné nároky na bydlení vyžadují blízkou dostupnost do centra, veškerou občanskou vybavenost, spoustu kulturního vyžití, ale také místo pro relaxaci. To vše mohou Dolní Počernice nabídnout a i proto jsou tak žádanou lokalitou jednotlivců nebo celých rodin.

Bydlete na Praze 9

V předchozím odstavci jsem psal o lokalitě Dolní Počernice a i když je to autobusem jen 10 minut jízdy na Černý most spadá tato lokalita stále pod Prahu 9. Bydlení na Praze 9 má své Bydlení v Dolních Počernicíchvýhody i nevýhody. První velkou výhodou jsou nižší ceny bytů, byť jste jen 10 minut od centra veškerého dění a metropoli máte na dohled. Druhou velkou výhodou je okolní příroda a klid všude kolem. Nemusíte mít strach pustit dítě před dům, protože lokalita je zde skutečně klidná a prostředí  “domácí”. Někdo může nevýhodu vidět v tom, že do práce nedojde pěšky, ale ruku na srdce, když bydlíte v Praze chodíte do práce pěšky? Já třeba osobně mám práci v Praze a 45 minut cestování MHD po Praze, které mám dvakrát denně je běžný čas. Nedokážu si představit, že bych chodil pěšky.  Bydlení v Praze třeba zrovna na Praze 9 může být však dostupné relativně pro každého a navíc s krásnou přírodou kolem a veškerou občanskou vybaveností.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nine + 16 =