Domov

Co je nejlepším přítelem ženy v domácnosti?

Život bez domácích elektronických pomocníků, kteří se snaží vám všemožně usnadnit život, už si dnes dovede představit asi málokdo. Dnešní pokroková doba se navíc snaží vše ještě více ulehčit a vybavit domácí spotřebiče co možná největším množstvím funkcí.

Jedněmi z těch opravdu průlomových vynálezů byla automatická pračka a později také sušička. Ženy nejednou nemusely při praní prádla trávit hodiny s rukama ve studené vodě a drhnout prádlo na valše. Od počátku výroby se však výrobci neustále předhánějí v inovacích a stále modernějších technologiích. Občas tak může nastat problém, že nevíte, pro jakou značku pračky a sušičky se vlastně máte rozhodnout.

Jak vybrat pračku?

Při výběru pračky byste se měli zaměřit na několik hlavních kritérií. Pro většinu lidí je podstatná především cena. Samozřejmě, že chcete ušetřit, ale musíte si uvědomit, že si ji nekupujete pouze na jednu sezónu, ale chcete, aby vám pračka vydržela co nejdéle. Proto je někdy lepší si za kvalitu připlatit. Dalším kritériem je ovladatelnost. Je sice dobře, když má pračka nějaké nové moderní funkce, ale její ovládání musí být i tak srozumitelné. Hodně lidí klade v současné době také velký důraz na spotřebu. Většina proto kupuje energeticky úsporné pračky, které jsou označeny několika písmeny A. Pokud ani po tomto výčtu nevíte, jakou vybrat, podívejte se na internetové stránky e-shopu Expert.cz, zde najdete mnoho informací o všech značkách praček, a tak se vám bude lépe rozhodovat.

Sušičky prádla

Díky sušení prádla v sušičce bude vaše oblečení nadýchané a zbavené všech žmolků i otravných pachů například od cigaretového kouře. Ani v případě sušiček by však cena neměla hrát hlavní roli. Ideální kombinací a kompromisem mezi cenou a výkonem jsou například sušičky Beko. I je najdete v sortimentu tohoto e-shopu.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 − 6 =