Domov

Dětský ráj z pokojíku vytvoří dětské povlečení, koberce a záclony

Děti milují romantiku i své akční pohádkové hrdiny. To vše jim dokážete zakomponovat do jejich pokojíčků. Když k tomu ještě přidáte různé prvky pro hru, které jsou současně funkčním bytovým textilem, vytvoříte jim skvělé prostředí pro to, aby se mohla rozvíjet jejich osobnost i kreativita.

Nechce se vašemu dítěti do postele? Nechte jej spát s jeho hrdiny

Hrdiny dětí se stávají postavičky z pohádek, kterými je obklopujeme. Tradičně na oblibě neztrácí starší postavičky od Disney, jako Mickey Mouse a Minnie. Ale hitem jsou i ti noví – pejsci z Paw Patrol, Anna a Elsa z Frozen, Máša a medvěd či třeba prasátko Pepa. Ani starší děti se nebrání mít v posteli stylové dětské povlečeníPouze místo animáků dávají přednost akčním hrdinům z filmů, či třeba různým motivům oblíbených zvířat i postav z počítačových her.

Okna, která nabízí romantické výhledy

Velkou změnu umí v pokojíčku udělat záclony a závěsy. Volit lze přímo dětské záclony s motivy určenými dětem. Ale romantické prostředí dětského pokojíčku dokážete vytvořit i s jinými záclonami, a především závěsy. Někdy stačí vsadit na pestřejší barevnost, výraznější vzory, nebo si pohrát s volány a řasením. Skvěle pak vypadají dekorační polštářky rozmístěné všude po dětském pokojíku, klidně na zemi. Optimálně ve stejném stylu jako závěsy. Budete překvapeni, kolik her dovedou děti díky polštářkům vymyslet – a nepůjde jen o polštářovou válku.

Nejlepší hračka je dětský koberec

Má vaše dítě doma spoustu různých figurek, zvířátek, malých panenek či autíček? Nepřikupujte další. Vyberte jim spíše hrací koberce, které otevřou dětem nové obzory, pokud jde o hru s těmito hračkami. Autíčka začnou jezdit po silnicích, vedle nich mohou vyrůstat garáže z kostek. Zvířátka najdou přístřeší na koberci s farmou nebo se ZOO. A panenky si začnou užívat stylový život na koberci s městskými uličkami a parky. Ale dětské koberce dovedou vaše děti rovněž rozhýbat. Stačí, že si pořídíte ten s oblíbeným panákem, nebo měkké koberce, na kterých se skvěle dělají kotrmelce.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − thirteen =