Domov

Domácí vířivka uzdravuje i léčí

Horká voda a tisíce drobných bublinek vzduchu, které vám dokonale namasírují záda a unavené svaly. Chcete si dopřávat podobnou relaxaci i vy doma? Prozradíme vám, jak pomohou vířivky vylepšit vaše zdraví a jak pro ně najít to nejlepší místo.

Vířivka patří ven, na zahradu nebo pod pergolu

Kvalitní domácí vířivky lze provozovat venku celoročně, bez ohledu na počasí. Jejich konstrukce, elektrické rozvody i ovládací panel jsou přizpůsobeny letním teplotám a nevadí jim podzimní vlhko ani zimní mráz a sníh.

Když se nás zájemce o vířivku zeptá, kam by ji měl umístit, doporučíme mu takové místo na jeho zahradě, kde se bude cítit dobře, v bezpečí a kde bude mít tolik potřebné soukromí.

Zahradní vířivka vám poskytne spoustu zážitků navíc, které byste v žádné uzavřené koupelně neprožili. Nezapomeňte, že z vířivky byste měli mít co nejlepší výhled. Ideálně do přírody, na váš oblíbený strom nebo kvetoucí záhon levandulí.

Z vlastní zkušenosti víme, že domácí vířivka nepatří někam do kouta, kde máte složené dříví, nebo kde nevidíte nic jiného než sousedovu autodílnu. I když je váš soused jinak fajn chlapík, takové koupání vás zanedlouho přestane bavit.

Poměrně hodně klientů se nás ptá, zda patří vířivka na terasu. My si myslíme, že ano. Může se stát součástí malého domácího wellness – stačí vedle ní umístit finskou saunu nebo ochlazovací sprchu.

Blahodárné bublinky umí masírovat lépe, než ten nejlepší masér

Bublinkové masáži až z několika desítek speciálních trysek nedokáže konkurovat ani nejlepší masážní salón. Těžko najdete příjemnější wellness proceduru, než koupel ve vířivce.

Pravidelná relaxace ve vířivé vaně pomůže vašemu tělu:

– zbavit se bolavých kloubů a unavených svalů

– posílit krevní oběh

– zbavit se stresu

– dokonale hydratovat pokožku a zbavit se celulitidy

Chcete si vyzkoušet kvalitní české, německé a španělské vířivky? Zastavte se v našem wellness showroomu v Praze – Uhříněvsi.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ten + seventeen =