Krása

Jak si zpestřit postelové hrátky v novém bytě?

Pokud jste se zrovna přestěhovali do nového bytu a s partnerem se už těšíte, jak si užijete slastné chvilky plné vzrušení a zábavy ve vaší ložnici, pak jistě nepohrdnete pár tipy na pomůcky, které vám k tomu pomohou.

Každý kvalitní sexshop dnes nabízí takřka nepřeberné množství šikovných pomocníků, díky nimž dáte zapomenout na nudné chvíle sexu, jež jste možná doposud měli se svým bývalým partnerem.

Erotické prádélko – základ vzrušující předehry

Klasickým příkladem toho, jak se i z obyčejného sexu stává dokonalý a vzrušující zážitek, na který jen tak nezapomenete, je okamžik, kdy si žena na sebe vezme nějaké erotické prádlo. Muže tím dokáže daleko více vzrušit. Jde o něco netradičního, co doma nemá každý den, proto jeho chtivost okamžitě roste.

Něco pro ženy i muže

Nejen kvalitní erotické prádlo je ale tím, čím se dá vylepšit sexuální prožitek. Ať už si zrovna užívá žena sama, případně spolu s partnerem, hodí se mít po ruce třeba venušiny kuličkydildo, případně také vibrátor. Pomocí těchto přístrojů si může užít mnohem více slasti.

Ne vždy jsou muži ve formě. Pokud máte doma partnera, který má problém s erekcí, dá se to řešit poměrně efektivně. Stačí, když se použije vakuová pumpa. Během chvilky je váš partner dokonale připravený uspokojit vaše potřeby. Jemu samotnému se pak díky vakuové pumpě zvedne sebevědomí, což nikdy není na škodu. Příště už ji možná ani nebude potřebovat.

Zapojte do výběru pomůcek vaši drahou polovičku

Hraček a pomůcek do postele je samozřejmě celá řada. Namátkou lze zmínit třeba anální kolík, španělské mouchy apod. Záleží jen na vašich choutkách a preferencích. Vždy je ale dobré, pokud se na použití sexuálních pomůcek dohodnete s partnerem dopředu, jinak to může být někdy spíše na škodu. Vašemu dlouhodobému vztahu by to pak nemuselo prospět. Sex má být hlavně o zábavě každého z vás.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen − 9 =