Italské kožené kabelky
Móda

Kabelky Made in Italy

Italové jsou známí svým elegantním stylem oblečení a také doplňků. Nejinak je tomu i u kabelek, které mají Italové jedny z nejkrásnějších. A nejde jen o eleganci ale také o kvalitu výroby.

Kabelky z pravé kůže

Elegantní kožené kabelky jsou vyrobeny z pravé hovězí nebo telecí kůže. Nemusíte mít obavu z toho, že by při výrobě byla použita chemie, neboť i barviva jsou přírodní. Design si vybere jistě každá žena. Některé dá přednost klasickým přírodním barvám jiná naopak bude chtít doplnit svůj šatník o kabelku stejné barvy a tak bude volit třeba bílou, růžovou nebo Italské kožené kabelkyčernou barvu. Volit ale můžete také podle velikosti či toho, zda bude kabelka jen do ruky či na ruku nebo přes rameno.  Každá z kabelek prošla trojitou kontrolou a vy si tak můžete být jisté, že jde o skutečně kvalitní zboží z produkce italské firmy Tuscany.

Tašky pro pány

Na webu Crossbody.sk koupíte nejen dámské kabelky ale i tašky pro pány. Těch je skutečně obrovských výběr. Na své si přijdou milovníci klasických kožených “retro” tašek, ale současně si vybere i mladý muž, který může vybírat s různých barevných i potištěných vzorů.  Můžete volit tašku přes rameno, do ruky, na notebook nebo formátu A4.

Vše na jednom místě

Když si budete chtít vybrat kabelku pro sebe nebo tašku pro svého manžela, který se bez své taštičky na dokumenty prostě neobejde. Vstupte do eshopu a vyberte si z nabídky více než několika stovek modelů kabelek a tašek té nejlepší kvality. Web crossbody.sk má i svou vlastní kolekci pro muže i ženy. Moderní tašky přes rameno jednobarevné, vícebarevné s motivy nebo obrázky jsou ideálním doplňkem moderní ženy či muže. A pokud by vám to bylo stále málo můžete si vybrat jednu z úžasně barevných peněženek která se zrovna může ideálně hodit do vaši nové kabelky

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen + twenty =