Cestování

Kde se v Praze ubytovat s větší skupinou?

Chystáte se do Prahy s celou partou, nebo s sebou budete mít skupinu dětí? Pak si ubytování zajistěte raději s předstihem. Nenechte se zmást dojmem, že v hlavním městě je přece míst k přespání dost. To je sice pravda, ale ne všude budou mít tolik volných pokojů, aby vás všechny ubytovali.

Ať už jedete do Prahy za památkami, na výlet, na festival, kulturní akci či kvůli jiné příležitosti, vždy byste si měli shánět ubytování v centru. Lépe se sem dostanete, protože do okrajových částí nejezdí tak často MHD, navíc se spoustě míst dojdete sami. Vhodnou variantou je tedy například Penzion Praha 5.

Penzion v Praze 5 pro ubytování skupin

Na ubytování větších skupin lidí se specializuje penzion Praha s názvem Akát. Kapacitu má pro 100 hostů, mohou být rozděleni v 32 vícelůžkových pokojích. Ke společnému setkávání může posloužit buď nekuřácký salonek v restauraci, nebo venkovní zahrádka.

Ceny jsou velmi příznivé, začínají na necelých 300 korunách, částka se liší podle toho, zda je sezóna nebo ne. Jestli vás přijede více než patnáct, nebo obsadíte čtyři a více pokojů, určitě se ozvěte, zpracují vám individuální nabídku, která bude cenově výhodnější. Cena zahrnuje snídani, domluvit si lze i oběd a večeři o dvouchodovém menu.

Na co brát ohled

Až budete vybírat hotel či penzion pro ubytování v Praze, měli byste mít na paměti několik faktorů. Asi nejdůležitější je doprava – jak daleko je to na zastávku MHD? Pokud přijedete autem či autobusem, měli byste sledovat i možnost parkování. Zmiňovaný penzion Akát zajišťuje i parkování pro autobusy, jestliže tuto skutečnost předem nahlásíte. Dále se zajímejte, v kolik hodin je check-out a check-in, případně zda je možné si v hotelu nechat uschovaná zavazadla, kdyby vám časy příjezdu a odjezdu nevyhovovaly.

Pokud vše dobře promyslíte a zajistíte si ubytování s předstihem, určitě si svůj výlet do Prahy užijete.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 − 2 =