Krása

Krásné šperky pro děti i dospělé

Narození dítěte je snad nejúžasnější událost, která může každého člověka v životě potkat. Říká se, že tatínci by vždy chtěli raději chlapečka a maminky zas holčičku. Ve skutečnosti to je nejspíš jinak a rodiče projevují stejně velkou radost, i když se jim jejich tajné přání třeba nevyplní. Po překonání prvních perných týdnů začínají rodiče i přemýšlet, zda své milované holčičce nepořídit do oušek nějaké krásné zlaté dětské náušnice.

Krása ze zlata

 

Možná ani netušíte, že první dětské náušnice byly vyrobeny ze zlata a holčičkám se nasazovaly do oušek ihned po narození. V současnosti nad klasickým „žlutým“ zlatem vévodí zlato bílé, ale to neznamená, že by klasické zlato bylo odsunuto do pozadí. Zlato zůstalo jako tradiční materiál k výrobě šperků zachováno hned z několika důvodů, jedním z nich je jeho stabilita, která zajišťuje jeho zdravotní nezávadnost ve styku s pokožkou.

Dětských náušnic je na trhu nepřeberné množství, mnohdy dává rodičům zabrat výběr těch nejhezčích. Pokud i vy právě vybíráte náušnice pro své dítko, můžete se po nich porozhlédnout i na webových stránkách Trendysperky.sk. Najdete zde mnoho náušnic jak z bílého, tak i ze žlutého zlata, které budou vaší princezně náramně slušet.

Pořádek i ve špercích

 

Nedá mi to, abych nevyužil právě začínajícího jara a nezeptal se vás, zda už máte za sebou jarní úklid. Pokud ano, máte i pořádek ve svých špercích? Výborně, jste vzorné hospodyňky. Zajisté máte šperkovnici, ve které si ukládáte své ozdoby. A pokud ještě ne, kupte si šperkovnici podle vlastních potřeb, na výběr jsou šperkovnice mnoha velikostí, barev, tvarů a různých variant uložení šperků. Není nad to mít ve vlastních špercích pořádek a mít tak ten svůj nejoblíbenější po ruce. Ať vám sluší dámy.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × two =