Domov

Látkové rolety: Originální a efektivní zastínění

Stínící technika je nedílnou součástí drtivé většiny interiérů. Často zastínění považujeme za jakousi samozřejmost a nepřikládáme mu nijak velký význam. Jestliže ale přijdete do nějakého objektu, kde jsou tradiční ne příliš vzhledné hliníkové žaluzie, úplně komfortně se cítit nebudete. Optimální je vsadit na zcela neotřelé, ale přitom maximálně efektivní zamezení přístupu nežádoucího světla do vnitřních prostor. Naším tipem jsou moderní látkové rolety. Právě na jejich výhody se zaměříme v následujících řádcích. Doporučíme i firmu, která je prodává a montuje.

Vyberte si model dle míry zastínění

Každá místnost vyžaduje určitou míru zastínění. I proto se vyplatí volit látkové rolety podle tohoto faktoru. Velmi oblíbené jsou například látkové rolety den a noc Twintex z dílny známého českého výrobce, společnosti Bematech. K dispozici jsou modely, jež dokážou vytvořit úplné temno. Není problém volit ale klidně i průsvitné látky, které pouze částečně lámou světlo dle aktuální potřeby.

Spousta předností látkových rolet

Velkou devízou látkových rolet je jejich elegantní vzhled. Na rozdíl od zmiňovaných hliníkových lamel dokážou na první pohled zaujmout. Do interiéru dokonale padnou. K dispozici je spousta zajímavých barevných odstínů. Ovládat je lze jak manuálně, tak i prostřednictvím motoru. Výbornou volbou jsou varianty motoru, který je poháněn bateriemi. Moc hezky vypadají například římské rolety. Za velkou přednost těchto rolet lze považovat i jejich jednoduchou údržbu. Pouze se čas od času vyperou.

Nechte vše na specialistech

Instalaci látkových rolet určitě svěřte do rukou specialistům. Firma Mk-rolety.cz instaluje zmiňované látkové rolety od Bematexu, a to v Plzeňském kraji i v Praze. Stačí si do vyhledávače zadat heslo látkové rolety Plzeň a nejspíše se vám načte právě její nabídka.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

11 − one =