Krása, Zdraví

Najděte oázu klidu v luxusním wellness

Nelekejte se, že by slovo luxusní v tomto případě znamenalo nadstandard pro horních deset tisíc. Tedy cenově. Exkluzivní péči míníme v tom smyslu, že bude královsky postaráno o vaše tělo i mysl, které se probudí do nových dní s plnou energií.

Užijte si dokonalé spa

Jaro se teprve probouzí, ovšem vy už možná myšlenkami voláte léto. Dobu dovolených, kdy si odpočinete, naberete sílu v uvolňující teplé slané vodě moře či necháte prohřát kosti sluncem, případně si dopřejete extra porci hýčkání v lázních. Je to ještě daleko, ale vy potřebujete takzvaný restart jako sůl? Najděte oázu klidu přímo v centru Prahy. V Satori Spa (https://www.satorispa.cz), které poskytuje nepřeberné množství procedur a možností, jež vám pomohou dostat se rychle do formy. Horké paprsky slunce nahradí sauna, kde spolu s potem odplavíte stres a toxiny. Lázně adekvátně zastoupí bezpočet procedur v podobě masáží či rituálů.

Exkluzivní wellness – Praha

Dopřejte si extra porci hýčkání a uvolnění. Už jste někdy zkusili masáž s hot stones? Lávové kameny mají nevšední moc. Skrze vaši pokožku příjemně proniká teplo z nich až do svalů, které se zbaví bolesti. Jemné vibrace celý efekt jen zdokonalí, poděkují vám nejen unavené svaly, ale i bolavá záda. A zbavíte se i migrén, pokud využijete některou z masáží zaměřenou na namáhanou páteř, protože skrze ni se nepříjemné napětí dostává až do hlavy. Toužíte-li po relaxu, který vás unese stovky kilometrů daleko, dopřejte si rovnou celý rituál. V Praha Wellness vám za pomocí masáže prokrví pokožku a otevřou póry, jež následně snadno vstřebají slastné látky z různých zábalů a masek. Při rituálech se budete cítit příjemně, jako by vedle vás šplouchalo moře a ve vzduchu by bylo cítit aroma tropického moře. Jedinečné požitky si můžete dopřát i v privátních jacuzzi. Lze si užít romantiku se sklenkou prosecca či příjemný večer s přáteli. Nemáte-li v posledních dnech sílu, najděte si dvě hodinky, otevřete dveře do příjemného spa a nechte se unášet úžasnou relaxací, která vám i za krátkou dobu dobije baterky.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 5 =