Krása

Návod na krásu

Někdo lpí na své postavě, někdo na očích a jiný zase nedá dopustit na své rty. Pro svoji krásu jsme ochotni cokoli udělat a investovat i nemalé částky. Hledáme různé způsoby, jak toho dosáhnout, například použitím drahých malovátek nebo návštěvou kosmetického studia.

Modelace a zvětšení rtů

Podle průzkumů mají rty pro nás velký význam, hlavně při seznamování. Ženy s plnými, velkými rty vzbuzují v mužích touhu, poutají pozornost okolí a jsou více sebevědomé. Proto se modelace a zvětšení rtů stalo jednou z oblíbených kosmetických úprav, kdy se pomocí gelových injekcí vpichuje kyselina hyaluronová do kůže. Komu příroda nadělila malé rty, může se po tomto vylepšení pyšnit velkými. Efekt vydrží rok i více, u každého individuálně. Zákrok se dělá při lokální anestezii, trvá 20 až 30 minut, po jeho ukončení přetrvává sice chvíli otok a zarudnutí, ale po čase zmizí.

Tento stejný postup se používá i lékařská kosmetika v Bratislavě při korekci hlubších vrásek. Pokožka je hezky napnutá, hydratována, získá mladistvý vzhled a žena se opět cítí krásná. Mezi novinky kosmetického studia CosMed v Bratislavě, patří například nejnovější omlazovací technologie mikrojehličková radiofrekvence – slouží k omlazování, redukci jizev a strií, vyrovnává tón pleti.

Skutečnou senzací ve světě vylepšování, kterou využívají jak ženy, tak muži, je laserová epilace (paprsek působí na celý vlasový váček, nenarušuje okolí, zničí chloupek, neubližuje pokožce). Moderní diodové lasery se zabudovaným chladicím systémem chrání kůži před poškozením.

Výhody:

  •  umožňuje epilaci i u snědého typu pokožky
  •  odstraňuje také bledší chloupky
  •  zaručuje menší bolestivost
  •  vyšší rychlost
  •  nemusí se tak často opakovat
  •  dá se provádět na kterémkoliv místě těla

(výjimkou jsou pigmentové znaménka a bezprostřední okolí očí)

 

Dejte si zvětšit rty i vy,u všech zákroků kosmetické studio nabízí různé slevy, akce a možnost objednání přes internet.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 + ten =