Kariéra

Práce realitního makléře je ideální pro maminky

Ženy to mají v životě těžké. Dnešní doba po nich chce, aby budovaly kariéru, zároveň se však mají starat o děti a rodinu. Jak tohle skloubit? Ne v každém zaměstnání je něco takového možné. Jsou ale pozice, které vám umožní nezanedbávat své rodinné povinnosti, a přitom nosit domů pěknou výplatu.

Jednou z takových je práce realitního makléře. Možná se to na první pohled nezdá, ale toto zaměstnání je dost různorodé a nechá vám úplně volné ruce. Svůj čas si prostě zorganizujete zcela podle sebe, což se při dětech hodí.

Nejlepším makléřem bude aktivní člověk

Víte vůbec, co všechno dělá realitní makléř? Jedná s úřady, vyřizuje nezbytné papírování, jezdí za zákazníky, snaží se vyjednat nejvýhodnější cenové nabídky, pomáhá lidem najít bydlení jejich snů, občas se zastaví i v kanceláři. Rozhodně o tomto povolání nepřemýšlejte, pokud nemáte řidičský průkaz, dobrou vyřídilku, chuť jednat s lidmi a dát do toho všechno. Už jen proto, že plat realitního makléře se hodně odvíjí od jeho nasazení a chuti pracovat.

Pracovní dobu si určujete vy

I když má realitní makléř práce dost, vždycky si ji může řídit podle sebe. Pokud se se zákazníkem dohodne, že se setkají ve tři odpoledne, až budou děti na kroužku keramiky, bude to tak. Na druhou stranu se ale mohou domluvit i na sobotní schůzce. Je jen na vás, jak si svou pracovní dobu uzpůsobíte a co budete ochotni práci obětovat. Nikdo vás rozhodně nebude nutit být v práci denně od osmi do pěti.

Plat je také ve vaší režii

Jaký má realitní makléř plat? Makléři jsou zpravidla odměňováni procenty ze zakázek, které vyjednají. Takže čím více budete pracovat nebo čím lukrativnější zakázky seženete, tím více peněz vás čeká. To je fér, ne?

Nové posily hledá v současné době známá realitní kancelář RE/MAX Nova. Pokud začnete tam, určitě neprohloupíte. Jméno této stabilní firmy vám jistě pomůže vypadat v očích zákazníků důvěryhodněji.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − seventeen =