Domov

Připravte se na letní zahradní párty

Užíváte si plesovou sezónu, kdy se všichni baví uvnitř, nebo upřednostňujete letní akce strávené venku? Čas letního grilování s přáteli se blíží, a pokud se začnete připravovat už nyní, zajisté se stanete královnou zahradních večírků. Pokud každou oslavu či setkání pořádně naplánujete, nic se nemůže pokazit. Tedy kromě počasí. Rosničky se s předpověďmi často moc netrefují, a tak si nikdy nemůžete být jistá, že to zrovna vyjde. Raději připravte zastřešení, protože by byla škoda rozpustit akci jen kvůli přeháňce.

Skvěle poslouží zahradní párty stany

Máte-li na zahradě postavený altánek nebo pergolu, jste v suchu (v případě deště doslova) a není co řešit. Pro všechny ostatní z vás jsou tady zahradní párty stany, které se během pár minut rozloží a po akci zase schovají. Navíc nemusí jít zrovna o gigantický stan přes půl zahrady, vyrábí se i menší varianty od 3 × 3 m, takže se najde řešení také pro vaši zahradu.

Nejčastěji se prodávají tzv. nůžkové stany, které se dají rozložit jedním pohybem a bez nářadí. Jsou hezky skladné, většinou se sbalí do tašky. Je jen na vás zda si pořídíte pouze střechu na čtyřech nohách, nebo zvolíte krytou variantu. Při dešti jsou praktičtější zahradní altánky s bočními stěnami, mnohdy totiž prší trochu šikmo. Volba barev je také pouze na vašem vkusu. Standardně jsou k dispozici bílá, černá, zelená, modrá a vínová.

Na jednorázové akce se vyplatí zahradní altánky půjčit

Jestliže nepořádáte akce zrovna dvakrát často a čeká vás jednorázová oslava, možná by bylo výhodnější si zahradní párty stan zapůjčit. Koupě vyjde zhruba od tří tisíc korun výše (podle velikosti), půjčení je několikanásobně levnější. Navíc si můžete zapůjčit také osvětlení, podlahu, ozvučení či elektrické topení. Ano, skládací stany mohou být luxusnější, než byste čekali. Vše záleží na tom, co pro své potřeby sháníte. Obraťte se na profesionály, ti vám prozradí, jaké další máte možnosti.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 3 =