Kariéra

Realitní makléř jako práce snů

Sníte o změně zaměstnání, protože v tom stávajícím vám nevyhovují pracovní doba, kolegové, finanční odměna či cokoliv jiného? Život je moc krátký na to, abyste dělala, co vás nebaví. Tak na nic nečekejte a najděte si práci, již budete zbožňovat. Dost možná by to mohlo být právě zaměstnání realitního makléře.

Realitní makléř je vlastně takovým dobrým andělem. Pomáhá lidem najít domov a druhé skupině dopomůže k prodeji nevyužívané nemovitosti. Chcete i vy pomáhat? Práce v realitách už na vás čeká!

Realitní makléř není zaměstnání jen pro muže

Často jsou právě ženy nejúspěšnějšími realitními makléřkami. Dokážou totiž projevit více empatie. Ano, čtete dobře, během práce realitního makléře využijete celou řadu dovedností (finanční znalosti, psychologii, právo, …). Jednou z těch nejdůležitějších je umění komunikovat s lidmi a naplňovat jejich představy.

Jste-li soběstačná, mohla by být realitní makléř práce právě pro vás. Obrovskou výhodou je volná pracovní doba. Svůj čas si organizujete samostatně, takže se dá velmi dobře zkombinovat s vyzvedáváním dětí ze školy a voděním do školky. Můžete pracovat dopoledne, někdy zase odpoledne, všechno je jen na vás. Konečně jednou budete pánem svého vlastního času, zvládnete rodinu i práci.

Chce to jen odhodlání

Jak se stát realitním makléřem? Tituly nepotřebujete. Aspoň u RE/MAX Anděl. Pro ně je nejdůležitější vůle pracovat a chuť něco dokázat. Zkušenosti také nejsou nutné, stačí jen realisticky zhodnotit, zda je to práce pro vás. Jestliže neradi komunikujete s lidmi, asi bude lepší poohlédnout se jinde. Stejně tak v případě, že nemáte dostatek disciplíny a odhodlání se zdokonalovat. Pokud však tohle o vás platí, neváhejte a zkuste své štěstí. Vaše budoucí dny by se mohly skládat z příprav v kanceláři či doma, prohlídek, schůzek s kupci i prodejci, vyřizování na úřadech. Troufnete si? Budete bohatě odměněni. Plat realitního makléře se odvíjí od zásluh, což je ostatně nejspravedlivější.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 5 =