Láska a vztahy

Sex na dovolené? S erotickým hračkami na něj nezapomenete!

Máte před sebou dovolenou? Nezapomeňte do kufru přibalit i erotické hračky. Kdy jindy se oddávat sexu než o dovolené, že? Pokud se zasloužené chvilky volna rozhodnete strávit bez dětí, což rozhodně doporučujeme. Přinejmenším na něj budete mít spoustu času.

Léto je pro sexuální hrátky jako stvořené. Oddávat se jim totiž můžete i mimo prostory vaší ložnice. Co byste řekli sexu pod hvězdami na lesní mýtině? Své kouzlo ovšem má i klasický sex v autě. Ten sice nepřeje všem polohám, ale ty, kterým ano, rozhodně stojí za to.

Balíme erotický cestovní kufřík

Na sexshopu Ruzovyslon.cz vám dokonce s balením cestovního erotického kufříku pomohout. Respektive pro vás připravili přehled těch nejlepších erotických hraček, které dají vaší dovolené ty pravé grády. O které se jedná?

Orgasmus během několika vteřin? Vsaďte na podtlakový vibrátor!

Přímo na cesty je například určen cestovní silikonový vibrátor Satisfyer Pro Traveler. Tento malý podtlakový vibrátor se vám totiž vejde i do malého batohu. Dobře vypadá a ještě lépe účinkuje. Jednoduše si jej, milé dámy, přisajete na klitoris a budete se oddávat slastným pocitům. Třeba na veřejné toaletě nebo v šatně na koupališti. Orgasmu s ním dosáhnete během několika minut, někdy i vteřin.

I muži mají své vibrátory

I do malého batůžku se ovšem vejdou i další modely, jako masážní vibrátor Tiny Wand, minivibrátor Orange či rotační Dream Bunny. V kurzu ovšem jsou i pánské vibrátory ideální ke stimulaci žaludu a kořene penisu. Stejně jako vibrátory masážní a párové, které vzruší muže i ženy. Hitem současné doby jsou ovšem vibrátory hudební. S nimi se stanete královnou každého parketu.

Venušiny kuličky nejenom na cestu

Další skvělou pomůckou, bez níž byste na dovolenou neměli odjet, jsou Venušiny kuličkyvibrační vajíčka. Těmi si totiž můžete zpříjemnit i samotnou cestu. Ta se pak zřejmě o něco protáhne.

Nikdy vás neodmítne!

Pro pány, kteří se chvilky volny rozhodli strávit v osamocení, bychom doporučovali buď pánský vibrátor, nebo umělou vaginu. Věřte, že teprve s vibrační vaginou Big Bang Pussy dostane pánská autoerotika ty pravé grády. Ta vás navíc nikdy neodmítne!

Anální kolíky už dávno nejsou jenom černé!

S chutí se oddáváte análnímu sexu. Pak do kufříku nezapomeňte přibalit anální kolík, který u partnera navodí pocit plné vagíny. A vám přivede jeden orgasmus za druhým. Zapomeňte na kolíky jen v černé barvě. Análním hrátkám dnes vládne růžová. Takový je i anální kolík Pink Shining!

Svůdné prádlo a parfém s feromony

Jak navodit tu pravou atmosféru? Co třeba svůdným krajkovým župánkem nebo parfémem s feromony? Postačí pár kapek a žádný muž vám neodolá. Vzrušující už je samotný flakonek ve žhavé červené barvě! 

Tak si to užijte! 

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two + fifteen =