Děti

Stop dětské kolice

O dětských problémech v souvislosti s bolením bříška, nadýmáním a průjmech by asi spousty maminek mohlo napsat hodně tlusté knihy. Je to noční můra jak novopečených maminek, tak i maminek budoucích, protože když jste v očekávání, tak se na Vás valí spousty informací co máte od svého miminka očekávat a na co se máte připravit.Největším strašákem je asi nepříjemná kojenecká kolika, která postihuje přibližně 15-20% kojenců. Může vyústit až k neprůchodnosti a zauzlování střev.  Zní to strašidelně, ale myslím že ani jedna z Vás se nemusí této hrozby bát, protože, a určitě mi dáte za pravdu, věčný pláč Vašeho miminka a bezesné noci Vám rozhodně neumožní mávnout nad touto katastrofou rukou a nechat to dojít až tak daleko.

Dlouhé noci bez spánku

Bolesti hlavy a nevyspání  zapříčiní, že zkusíte vše, od brouzdání po internetu a horlivého zadávání indicií na nepříjemnou kojeneckou koliku, až po babské rady našich babiček, tchyní a sousedek.. Často bývají  zaměněny “prdíky” právě s kolikou, a to je velký rozdíl.Jak ji rozeznáte? Děti postižené kolikou přepadá “záchvatový pláč” bez vysvětlitelné příčiny a může trvat až několik hodin denně, několik dní po sobě. Na toto onemocnění trpí nejvíce děti v prvních 3 měsících života a podle statistik postihuje více chlapce.

Dětská kolikaNení přesně dokázáno, co způsobuje tyto problémy. Může to být od složení stravy kojící matky (příliš kořeněná jídla, luštěniny, velké množství kofeinu) přes psychické rozpoložení právě kojící matky až po mléčnou výživu ( u již nekojených dětí). Než si však začnete lámat hlavu se všemi těmito radami a navštěvovat lékárny, udělejte si chvilku a přečtěte si  na webu hlavně o příznacích dětské koliky.

Každopádně pro ty maminky, které trápí právě tento problém, mám dobrou zprávu. Na Slovenském trhu se objevila novinka.

Coliprev pomůže

Je to přípravek ColiPrev, který je nejúčinnější v kombinaci s přidáváním kapek pomůže Lactobacillius rhamniosus GG, který je nejbezpečnějším kmenem tohoto druhu.Tyto kapky nemají žádný vedlejší účinek a jsou šetrné jak ke střevům tak k funkcím žaludku a proto se může podávat jakoukoliv potřebnou dobu.Jsou vyrobeny pouze z přírodních přísad jako jsou laktóza, voda a glycerol a dávkování i podávání je velice snadné. Důležitější ovšem je, že ho můžeme každou chvíli očekávat i na našem Českém trhu. A do té doby je najdete na Slovenských webových stránkách věnovaným této problematice.

Doufejme, že tento přípravek je “opravdu ten” který Vám pomůže přemoct tohoto nepříjemného strašáka a že Vám a hlavně Vašim dětem konečně přišla naděje na prožití spokojeného dětství bez bolestí bříška.

Mohlo by zaujmout...

2 Comments

  1. Daniela says:

    Nám pomohl Espumisan. Dávali jsme pravidelně před každým kojením a k tomu jsme chovali v tygříkovi nebo v šátku a bylo dobře. Kapičky je třeba dávat pravidelně, aby pomáhaly!
    Samozřejmě dbát na správné odříhnutí a nejíst nadýmavé potraviny.

  2. ¨Hanka says:

    Kapičky Espumisan jsou ty nejlepší,které jsem na kojeneckou koliku (prdíky) potkala…pro miminka jsou vhodné už od narození a proto jsem je volila hned od začátku…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × four =