Krása

Vyberte ten správný pilník na nehty

V současné době si stále více žen uvědomuje, jak důležitou roli hraje vizáž, a to nejen v pracovním, ale i osobním životě. Pokud o sebe pečujete, nejenže působíte na okolí jako opravdová dáma, ale zároveň podpoříte své sebevědomí. Samozřejmě, upravené vlasy jsou důležité, make-up také, ovšem zapomínat byste neměla ani na nehty. V podstatě nezáleží na tom, jestli máte nehty přírodní, upravené gel lakem, akrylem či jiným materiálem, protože v každém případě se neobejdete bez pilníku.

Jestli si upravujete nehty sama doma, bez pilníku se jednoznačně neobejdete. Pomocí daného nástroje totiž docílíte požadovaného tvaru. Chcete nehty hranaté, zaoblené, kulaté, oválné, mandlové, nebo špičaté? Stačí použít pilník a správnými technikami docílíte takových nehtů, jež se vám zamlouvají nejvíce.

Jaké tvary mají pilníky na nehty?

Současný trh je rozmanitý a sehnat se dají různé pilníky na nehty, které se liší nejen materiálem, ale také tvarem a velikostí. Vybrat si můžete pilník rovný, banán, loďku (půlměsíc), nebo diamant. Obecně platí, že čím jsou pilníky širší (loďka a diamant), tím jsou vhodnější pro odstranění materiálu z celého povrchu nehtu. Uplatnění nacházejí třeba při modeláži nehtů, protože za pomoci takového pilníku snadno odstraníte UV gel i akryl.

V okolí kůžičky vám poslouží zase pilníky rovné či banánové. Chcete mít kulatý tvar nehtů? V takovém případě použijte banánovou verzi pilníku.

Jak je to s hrubostí?

U pilníků najdete také informaci o tom, jak jsou hrubé. Nejčastějšími hrubostmi jsou 80, 100, 180, 240 a 320. Čím nižší je číslo, tím vyšší je hrubost. Pro odstranění gelu a akrylu se doporučují pilníky s hrubostí 80, pro přírodní nehty zase s hrubostí 240 či 320.

Jestliže si chcete koupit vskutku kvalitní pilníky na nehty, doporučujeme podívat se do pestrého produktového portfolia e-shopu enni-nails.cz.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 4 =