Děti, Zdraví

Zdravotnictví se konečně vybarvuje a fonendoskopy s ním

Doba „bílého“ zdravotnictví končí. I do Čech už dorazila pestrá zdravotnická móda. Americká módní značka Cherokee obléká zdravotníky do barev a vzorů.

Cherokee nabídla zdravotníkům pohodlí i pozitivní náladu. Kde jinde je jí zapotřebí více než právě ve zdravotnictví. A i když se vám možná budou zdát oděvy vhodné pouze pro pediatrii, není tomu tak. Barvy a třeba i veselí animáci, které známe z našeho pohádkového dětství, rozveselí i po třicítce, čtyřicítce, padesátce či šedesátce.

Tým ve stejných barvách

Slaďte se na oddělení či v ordinaci do stejných barev. Dámské i pánské halenky jsou v nabídce v několika střizích, s krátkým i dlouhým rukávem – a především v různých příjemných a pestrých barvách. Stejně tak si barevně doladíte i pohodlné kalhoty nebo čepice.

Fonendoskop, který si budou chtít domů odnést nejen děti

Fonendoskop sice na rozdíl od injekční stříkačky nepatří mezi „strašáky“ ordinace, přesto… Zastudí a zasmušilý výraz doktora pacientovi naznačí, že se bude nejspíš dít dále něco, co zrovna příjemné není. Proč tedy nedat i fonendoskopu trochu pozitivní náboj? Cherokee nabízí fonendoskopy zcela jiné, než na které byli pacienti doposud zvyklí. Jsou v pestrých a příjemných barvách. Samozřejmě dokonale ladících se zbylou nabídkou barevného oblečení.

Disney kolekce pro zdravotníky

Nejpestřejší částí aktuální kolekce Cherokee pro zdravotníky je limitovaná série oděvů Disney. Na potiscích najdeme oblíbenou myšku Minnie, nechybí ani Mickey, známé postavičky z Lvího krále, trpaslíci ze Sněhurky nebo pes Pluto na pánské zdravotnické halence.

Zdravotnické oděvy Cherokee

Cherokee nabízí profesionální zdravotnické oděvy za příjemné ceny. Veškerý sortiment si lze zakoupit v e-shopu Medical-uniform.cz. Výběr usnadňuje přehledná tabulka velikostí. Na podrobnosti ohledně zdravotnických oděvů se máte možnost zeptat prodejce prostřednictvím kontaktního e-mailu.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × one =