Krása

Získejte dokonale mladou a krásnou pleť

Péče o pleť by měla být důležitá pro ženu jakéhokoliv věku. Pokud i vy chcete v tomto směru vypadat skvěle a dokonale, je třeba dopřát jí péči skutečně odpovídající. Metodou, která je hitem u nás i ve světě, je takzvaná mezoterapie. Pokud jste o ní ještě neslyšeli, můžete ji vyzkoušet ve studiu Jana Hartmannová – masáže a kosmetika v Českých Budějovicích a Třeboni. Její hlavní rozdíl oproti neinvazivním metodám je primárně v tom, že jako prostředek je používán patentovaný mezoceuticalab pen, tedy takzvané vibrační pero. I proto je celý postup omlazení nazýván jako jehličková mezoterapie, jelikož právě drobné jehličky se při této metodě používají. Pojďme se podívat, jak konkrétně.

Jak celý proces funguje?

Při ošetření pleti dochází k tomu, že drobné jehličky pronikají do pokožky a vznikají tak drobné mikrokanálky. V rámci nich dochází k výraznějšímu prostupu aktivních látek do kůže, díky čemuž dochází k mnohem efektivnějším hojivým procesem. Stejně tak dochází k mnohem lepší produkci kolagenu a elastinu, a to čistě přírodního. A to je pro omlazení obličeje skutečně to nejlepší, co jenom může být. V tomto směru je třeba podotknout i to, že hloubka vpichu i jeho intenzita se dá jednoduše nastavit, a to s ohledem na požadované výsledky, kterých chceme přímo dosáhnout. Pokožka by se měla po zákroku primárně zjemnit a zpevnit, a to zhruba do 30 dní od samotné aplikace. Ideální jsou samozřejmě opakované stimulace, které vedou k tomu, že je tento mikroneedling, jak se této metodě také říká, ještě o něco účinnější. Výsledky tak mohou být viditelné i po dobu 6 – 12 měsíců.

Jaké metody dokáže nahradit?

Zapomínat ale nesmíme ani to, jaké metody tato unikátní dokáže nahradit. Primárně je to třeba ošetření kosmetickými lasery, stejně jako je alternativou pro zákroky chirurgické. Oproti nim je samozřejmě jednodušší a rychlejší.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

14 − 3 =