Cestování

Podívejte se na svět z ptačí perspektivy

Mít křídla jako pták a letět s nimi do oblak. To můžete! A bez křídel!
Stačí si vybrat jeden z více než tří set leteckých zážitků, jež jsou k mání na stránkách www.leteckezazitky.cz. K tomu si přidat kapku kuráže, odrazit se od země a vydat se do nebes.

Ozvláštněte si všední den

Nejkrásnější vyhlídkové lety, lety balónem, tandemové seskoky, nebo přímo individuální seskoky padákem. To je jen malá ochutnávka zážitků, jimž lze ozvláštnit všední dny. Jen ten adrenalin, který při nich u vás vyšplhá ke své maximální hladině, za to rozhodně stojí.

Vyhlídkové lety pro všechny

Rádi byste se na svět či alespoň kraj, v němž žijete, podívali z ptačí perspektivy? To vám umožní například vyhlídkové lety z více než patnácti letišť rozmístěných po celé České republice. Vzlétnout můžete nejenom nad hlavním městem, Brnem, Ostravou, ale i Českými Budějovicemi, Karlovými Vary a řadou mnohem menších měst, jako jsou Tábor, Jihlava, Příbram a Česká Lípa.

Zážitek, na který hned nezapomenete

Na stránkách leteckezazitky.cz si jednoduše vyberte letiště poblíž svého domova a zarezervujte si buď vyhlídkový let letadlem, vrtulníkem, větroněm, nebo třeba balónem. Jsme si jisti, že na něj hned nezapomenete.

Pilotem na zkoušku

Stejně na spoustu dalších leteckých zážitků. Co takhle stát se na chvilku pilotem? To je povolání snů snad každého kluka. Spolu s hasičem a policistou. Vyzkoušet si budete moci řídit letadlo, vrtulník, větroň či balón. Poté co se s přístrojem seznámíte, nastoupíte se svým instruktorem do letadla a vzletíte. Troufnete si na to?

Nebo pro začátek raději letecký simulátor?

A co víte, třeba vás to chytne, že se rozhodnete pořídit si pilotní průkaz. A od něj je už krůček k profesionálnímu pilotování. A pokud si přeci jen zatím netroufnete na řízení skutečného letounu, lze pro začátek vyzkoušet letecký simulátor. Možnosti na leteckezazitky.cz zkrátka jsou téměř neomezené.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 + 10 =