Láska a vztahy

I dospělí mohou mít své oblíbené hračky – ty jsou určeny do jejich ložnic

Nejenom děti si rádi hrají, ale v posledních letech si i dospělí zvykli na to, používat stále více nových hraček, a to hlavně při svých intimních hrátkách. A není se čemu divit, jelikož tato oblast trhu je již několik let na vzestupu, a tak je rozhodně z čeho vybírat. A pokud máte několik tipů, co by mohlo být skutečně tím pravým, co vy s vaším partnerem nebo partnerkou využijete, podívejte se nejprve na web Lascivni.cz. Pokud zahodíte stud, můžete si v klidu přečíst třeba objektivní recenze různých hraček, které dokážou vaše sexuální hrátky posunout o úroveň výše. Stejně tak se dozvíte, kterým hračkám a pomůckám se raději vyhnout.

Lechtivé recenze

Při čtení si můžete být stoprocentně jisti, že všechny erotické pomůcky byly skutečně otestovány, a tak pokud je daná recenze pozitivní, rozhodně přinesou požadovanou rozkoš i do vaší ložnice. A pokud se vám daný web zalíbí, rozhodně zjistíte, že se nezabývá pouze recenzemi, ale i dalšími tématy, které se erotiky a sexu samozřejmě dotýkají. Tato oblast totiž již dávno není tabu, a mnoho lidí se tak o ni stále zajímá. Pokud jste na to stejně, může se vám nesmírně hodit třeba slovníček pojmů, které souvisejí s oblastí erotiky. Zatímco pojmy jako Fisting, Handjob či Blowjob většina lidí zná, určitě váz může zajímat, co znamená třeba Ball busting, Dipping, nebo Vorarefílie. A k těmto přidejte několik desítek dalších, neméně zajímavých pojmů.

Kromě toho vám web nabídne také řadu zajímavých reportáží z akcí, které se sexu a erotiky týkají. Stejně, jako dochází ke křtění knih nebo hudebních desek, křtí se také eriótické pomůcky. A o jednom takovém si můžete také přečíst. Křtili se totiž venušiny kuličky, které navrhla designérka Anna Marešová.

Foto: Lascivní.cz

Mohlo by zaujmout...

3 Comments

 1. Petruska says:

  Díky za tip – něco takového jsem hledala přesně před týdnem, kdy jsem vybírala dárky pro přítele – a nevěděla jsem co vybrat v té hromadě hraček – stránku si ukládám do záložek a nechám je poradit mi při příštím vybírání – naštěstí narozky budou brzy:) už se těším. Dík

 2. Missss says:

  Dobré dobré:) víc takových stránek – takových, které se s tím s prominutím “neserou” a jdou přímo k věci.

  1. Ohneta says:

   Tak to vám můžu doporučit http://www.nocnihratky.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × five =