Cenový srovnávač Zaza
Životní styl

Srovnání cen vždy po ruce

Každý se mnou bude souhlasit, že vyhledat tu nejlevnější cenu na internetu za dané zboží může být někdy pěkná dřina. Ne každý prodejce má zboží skladem a i když má zrovna nízkou cenu jeho eshop vypadá podezřele. Proto je fajn, když pro své hledání na internetu a srovnání zboží použijete srovnávač cen. Těch je již na internetu také poměrně dost, ale jsou zde stále nové, neovlivněné reklamou, kde najdete zboží a především eshopy, které se do velkých vyhledávačů nedostanou. Takovým vyhledávačem může být například i Zaza.cz, která je velmi milým srovnávačem cen, kde je vše řazeno podle kategorií a obsah je velmi bohatý. Namátkou jsem si zkusil najít MP3 přehrávač a našel jsem jich skutečně velké množství různých druků v cenách již od 200 korun českých.

 

Srovnání cen i zážitků

Zaza však není jek tak obyčejným vyhledávačem zboží. Umí totiž kromě porovnání cen zboží vytvořit porovnání cen dárkových zážitků. Zážitkových dárků jako je třeba let balónem, jízda v porsche, čokoládová masáž, jízda na Segway a mnoho a mnoho dalších zážitků je plný internet a je opět třeba srovnávat ceny a dobře vybírat.  O zážitkových dárcích Cenový srovnávač Zazapsal i známý internetový portál idnes.cz.  Ale zpět k porovnání cen. Když jsem psal, že kategorií je zde mnoho, tak bych rád upozornil aspoň na některé například Knihy, hudba a filmy. Tato kategorie není tak vyhledávaná jako například elektronika, a přesto i zde se vyplatí vyhledávač použít. Další zajímavou kategorií zrovna nyní na jaře může být Nářadí a zahrada.

Tato stručná kategorie v sobě ukrývá srovnání mnoha druhů zboží od řetězových pil, sekaček drtičů až po bazény. I zde můžete najít poměrně velké rozdíly cen a ušetřit tak za vaše nákupy. Ušetřit můžete i v zajímavé internetové nákupní galerii kukačka.cz, kde koupíte vše potřebné pro dům a zahradu, volný čas nebo své domácí mazlíčky. Mimo jiné zde vyberete i vhodné dárky pro vaše blízké. Velká výhoda je ta, že vše potřebné nakoupíte “pod jednou střechou” a nemusíte hledat další internetové obchody. Díky využití služeb Zásilkovna a Heureka Point budete mít balíčřek doručen vždy co nejblíže k vašemu bydlišti a to v co nejkratším možném čase.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen − thirteen =