Děti

I vaše děti mohou umět plavat

Plavání je jedna z nejdůležitějších věcí, kterou by i vaše děti měly umět. Ideální je tak seznámit je s vodou co nejdříve. Jedině tak si ji oblíbí a rozhodně z ní nikdy v budoucnu nebudou mít obavy. Pokud jste stejného názoru, a hledáte kvalitní plavání v Praze, není nic jednoduššího, než navštívit Plavecký klub Žabička, který se zaměřuje na kurzy plavání, a to od dětí nejútlejšího věku, až po dospělé. Tedy v případě dospělých se jedná jak o takzvané wellnes plavání, tak i o standardní lekce. Ty nemusí být určené jenom pro začátečníky, ale i plavcům pomohou zdokonalit a zlepšit svou techniku.

Stěžejní zaměření Žabičky je však na děti. Díky své tradici, která trvá od roku 2007, prošlo místním bazénem mnoho a mnoho dětí, které jsou nyní zkušenými plavci. Ať už máte doma kojence nebo batole, neváhejte přijít.  Dětem v tomto vývojovém stupni jsou určené speciální lekce pod dohledem velmi zkušených lektorů. I vaše dítě si tak osvojí první základy a naučí se i ve vodě být jako doma. Sami uvidíte, že i přes první počáteční ostych a strach si vodu zamiluje. Samozřejmostí je také perfektně čisté a hygienické prostředí, a tak se nemusíte bát toho, že by voda nebo další místa vašemu potomkovi jakkoliv ublížila.

Kurzy plavání v Praze, které pořádá právě Plavecký klub Žabička, jsou však určeny i starším dětem, tedy předškolákům. Ti už jsou často téměř samostatní, a tak v létě, při návštěvě koupaliště nebo rybníku se jim plavecké dovednosti budou určitě více než hodit. I u nich je samozřejmě kladen důraz na samotnou výuku, která je však kombinována se zábavou, kterou si děti zamilují. Z dalších služeb určitě zaujme i vynikající restaurace určená pro celou rodinu, nebo třeba řada dalších aktivit. Během sychravých dní tak může být Žabička ideálním místem i pro vás.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven + 6 =